Форма входа

  Категории раздела

  Мои статьи [6]

  Поиск

  Наш опрос

  Оцените мой сайт
  Всего ответов: 39

  Статистика


  Онлайн всего: 1
  Гостей: 1
  Пользователей: 0
  Среда, 21.11.2018, 00:19
  Приветствую Вас Гость | RSS
  Объединение "Юридический союз"
  Главная | Регистрация | Вход
  Каталог статей


  Главная » Статьи » Мои статьи

  Право на відмову від централізованого теплопостачання...

  Право на відмову від централізованого теплопостачання...

   

  Централізоване теплопостачання не завжди відповідає тим вимогам, яким повинно відповідати, а також потребам громадян. При цьому воно є досить дорогим для оплати. Тому у багатьох людей виникає бажання і потреба у відключенні від централізованого теплопостачання та встановлення автономного. Саме тут виникає проблема, оскільки комунальні служби та місцеве самоврядування намагаються недопустити такого відключення , бо це зменшує кількість їх платників.

                 Згідно Порядку відключення окремих житлових будинків від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води при відмові споживачів від централізованого теплопостачання, затвердженого наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 22.11.2005 N 4 для  вирішення  питання  відключення  житлового  будинку (будинків)   від  мереж  централізованого  опалення  його  власник (власники) повинен (повинні) звернутися  до  Комісії  з  письмовою заявою про відключення від мереж ЦО і ГВП.

                 У заяві про відключення від мереж ЦО і ГВП власник (власники) будинку зазначає причини відключення.

                 До заяви додається копія протоколу загальних зборів мешканців будинку  щодо  створення  ініціативної  групи  з вирішення питання відключення  від  мереж  ЦО  і  ГВП  та  прийняття   рішення   про влаштування  у  будинку  системи  індивідуального  або автономного опалення.   Рішення   про   відключення   будинку   від    системи централізованого  опалення з улаштуванням індивідуального опалення повинно бути підтримане всіма власниками  (уповноваженими  особами власників) приміщень у житловому будинку.

                 Комісія  розглядає  надані  документи  лише за наявності затвердженої  органом  місцевого  самоврядування  в  установленому порядку   оптимізованої   схеми   перспективного  розвитку  систем теплопостачання  населеного  пункту  та  у  відповідності  до неї.

                 Комісія, після   вивчення   наданих   власником  (власниками) документів,  у місячний строк приймає рішення щодо відключення від мереж  ЦО  і ГВП,  улаштування індивідуальної (автономної) системи теплопостачання та  збір  вихідних  даних  і  технічних  умов  для виготовлення  проектної  документації.

                 При цьому  обов'язково   враховуються   технічні   можливості існуючих мереж газопостачання, водопостачання та електропостачання даного   населеного   пункту   або   окремого   мікрорайону   щодо забезпечення   живлення   запропонованої   власником  (власниками) системи теплопостачання.  Комісією,  у разі  необхідності,  можуть
  розглядатися питання збільшення потужностей та можуть розроблятися пропозиції  щодо  їх   фінансування,   а   також   заміни   систем внутрішньоквартальних,  а  в деяких випадках і магістральних мереж газо-,  водо-,  теплопостачання. 

                 Засідання Комісії  відбувається  за  участю заявника або його уповноваженого  представника.     Рішення Комісії  оформляється  протоколом,  витяг  з  якого у десятиденний  строк  надається  заявникові. 

                 При  позитивному  рішенні  Комісії  заявнику  надається перелік   організацій,  до  яких  слід  звернутися  для  отримання технічних умов для розробки проекту індивідуального  (автономного) теплопостачання і відокремлення від мереж ЦО і ГВП.

                 Підставою для відмови у наданні дозволу на відключення від мереж ЦО і ГВП є невиконання умов, визначених у пунктах 2.1 та 2.2  цього  Порядку. 

                 У разі   незгоди  заявника  з  відмовою  спір  вирішується  в судовому порядку.

                                       

   

  Категория: Мои статьи | Добавил: Admin (14.01.2009)
  Просмотров: 1175 | Рейтинг: 5.0/1 |
  Всего комментариев: 0
  Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
  [ Регистрация | Вход ]

  Copyright MyCorp © 2018